Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarİzmirErkek Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
4/34
sonra|son 
Üniversite Öğrenci Yurtları İzmir Buca Erkek Öğrenci Evleri Öğrenci Apart Pansiy
Özel:
35G220
Adres:
205/12 Sokak No: 5 Kuruçeşme Buca / İzmir
Sabit Telefon:
0 232 4531909
Cep Telefonu:
0 532 5602828
Faks:
0 232 4537738
Web Sitesi:
www.universiteogrenc...
E-Posta:
bilgi@universiteogre...
Türü: Erkek
Üyelik Büyüklüğü: 400
Tıklanma: 16725
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında İzmir hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
Odalarda Banyo
Odalarda Dolap
Odalarda Televizyon
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Ranza
Yatak - Baza
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Yangın Merdiveni
Dinlenme Salonu
Kablolu TV
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
3 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Üniversite Öğrenci Yurtları

  Erkek Öğrenci Yurtları
  Etiketler: izmir buca stüdyo dairelerizmir buca erkek öğrenci apartıbuca stüdyo daireleribuca özel öğrenci apartıbuca özel öğrenci apart fiyatıbuca özel erkek öğrenci apartı fiyatıbuca özel erkek öğrenci apartıbuca özel apartbuca öğrenci apartlarıbuca öğrenci apartı tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Üniversite Öğrenci Yurtları
205/12 Sk. No: 5 Kuruçeşme Buca / İzmir Tel: 0 232 453 19 09
Üniversite Öğrenci Yurtları
Üniversite Erkek Öğrenci Yurtları
Üniversite Öğrenci Yurtları
Üniversite Erkek Öğrenci Yurtları
Üniversite Öğrenci Yurtları
Üniversite Erkek Öğrenci Yurtları
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     
Üniversite Öğrenci Yurtları

Özel Üniversite Öğrenci Evi, Fakülte, Enstitü, Yüksekokul, Yaz Okulu ve Özel Eğitim Seminerleri için İzmir'de kalacaklar için dizayn edilmiş, yüksek kaliteli bir konaklama merkezidir.

Konaklamada güven ve kaliteyi, hizmet anlayışıyla örtüştüren Özel Üniversite Öğrenci Evi, sunduğu birçok hizmet ile vazgeçilmez bir barınma kompleksi oluşturmuştur. 49 apart daire ve toplamda 150 yatak kapasitesi ile 2, 3 ve 4 kişilik dairelerde 1, 2 yada 3 kişilik odalar ile yüksek konforlu hizmet sunmaktadır. 2007-08 öğretim yılında hizmete açılmıştır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, alan açısından 261 kişilik onay alan yurdumuzun kontenjanı konfor göz önünde tutularak 150 kişi ile tarafımızdan sınırlanmıştır. Ayrıca Bakanlığın izni olan 8 kişiye bir adet tuvalet ve banyo yerine her dairede bulunan özel tuvalet ve banyo oranımız ortalama 3 kişiye bir şeklindedir.

Her apart dairede 2 oda, banyo, tuvalet, mini mutfak, balkon ve güneş gören pencereler mevcuttur. Odalarda yatak, baza, etajer, elbise dolabı, çalışma masası, sehpa, koltuk, merkezi ısıtma, 24 saat kesintisiz internet ve sıcak su imkanları mevcuttur. Yataklar kişiye özel olup kesinlikle ranza kullanılmamaktadır. Ayrıca tüm öğrencilerin kullanımına yönelik, merkezi yemekhane (Kahvaltı - Akşam Yemeği, Pazar günleri sadece Kahvaltı), kafeterya, bilgisayar odası, wireless ve yerel ağ bağlantıları, çamaşır odası (Yıkama, kurutma ve ütü), ev temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu, Hukuk Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Meslek Yüksek Okulu ve Tınaztepe Kampüsüne servis hizmetimiz ücretsiz sağlanmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Tınaztepe Yerleşkesine 100 mt uzaklıkta, huzur dolu bir ortamda sizlere kaliteli barınma ve düzenli bir yaşam sunulmaktadır.

Farklarımız

Üniversite Öğrenci Evi, mali, sosyal, kültürel, ekonomik, güvenlik ve huzur kriterleri bakımından İzmir kentinde yer alan barınma merkezlerine kıyasla birçok avantaja sahiptir. Örneğin, ilimizde en düşük ev kirası 650 TL civarındadır, kiralama işlemlerinde alınan komisyon, depozito vb. ücretler ise ortalama 1500 TL başlangıç masrafını da getirmektedir. Evin bakımı, içinde yaşamak için alınacak asgari eşyalar ile bu masraflara 2000 TL daha bir ek masraf eklenecektir. Kış aylarında ısınma gideri olarak ortalama 1500 TL civarı bir meblağda zorunlu masraflar arasında yer almaktadır. Yine evin mutfak masrafı, elektrik, su, tüp vb. giderler de aylık 500 TL civarı bir masrafı doğurmaktadır. Ayrıca öğrenciler için vazgeçilmez olan internet bağlantısı için telefon hattı bağlantısı, aylık erişim vb. diğer masraflar için de aylık 50 TL civarı bir masraf oluşmaktadır.

Hakkımızda bölümünde yer alan temel hizmetlerimizden, bir öğrenci için gerekli olan eşyaların mevcut olması, kahvaltı ve akşam yemeği imkanlarının olması, çamaşır temizliği, kurutma ve ütüleme hizmetleri, odaların belirli periyotlarda temizlenmesi, kesintisiz sıcak su ve internet bağlantılarının bulunması, kafeterya vb. sosyal ortamlar ile adaptasyonun sağlanması, şüphesiz ki konforu, huzuru ve başarıyı getirecektir.

Arkadaşlık ortamını geliştiren, gerek ders çalışma da gerekse diğer konularda paylaşım yapılma ortamını sağlayan Üniversite Öğrenci Evi, sağladığı güvenlik imkanlarıyla da hem barınanlar hem de velilerde endişe hissiyatını ortadan kaldırmaktadır. Üniversite Öğrenci Evi, eğitim yerleşkelerine yakın olduğu için ulaşım masrafları da büyük oranda ortadan kalkmaktadır.

Her bütçeye uygun apart dairelerin bulunduğu Üniversite Öğrenci Evi'ni tercih etmekle başarılı bir kariyer hayatının temelini atmış olacaksınız.


Etiketler: izmir buca stüdyo dairelerizmir buca erkek öğrenci apartıbuca stüdyo daireleribuca özel öğrenci apartıbuca özel öğrenci apart fiyatıbuca özel erkek öğrenci apartı fiyatıbuca özel erkek öğrenci apartıbuca özel apartbuca öğrenci apartlarıbuca öğrenci apartıBuca erkek öğrenci kalacak yerleribuca erkek öğrenci apartıbuca apartizmirin ilçeleriizmirdeki erkek öğrenci yurtlarıizmirde stüdyo dairelerizmir Üniversitesiizmir stüdyo dairelerizmir stüdyo daireizmir resimleri
  Kategorideki Özel Üyeler
Egeyurt
Özel Dokuz Eylül Erkek Öğrenci Yurdu
Kampüs Öğrenci Yurdu
Üniversite Öğrenci Yurtları
Mutlu Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Kılıçoğlu Yükseköğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu
Orkun Erkek Öğrenci Yurdu
Hedef Erkek Öğrenci Yurdu
Yelken Erkek Öğrenci Yurdu
İlim Yayma Cemiyeti Asaf Ataseven Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu
Engin Deniz Erkek Öğrenci Yurdu
Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence)
Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu
Narlıdere Çamlık Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
+ Kız Öğrenci Yurtları
» Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status