Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarAnkaraKız Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
16/83
sonra|son 
Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Emek Kız Yurdu
Özel:
06 G 175
Adres:
Bişkek Cad. 16. Sk. No: 43 Emek Çankaya / Ankara
Sabit Telefon:
0 312 2128600 (pbx)
Cep Telefonu:
0 532 4816595
Web Sitesi:
www.ankarayurtpalas.com
Türü: Kız
Üyelik Büyüklüğü: 450
Tıklanma: 12450
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Ankara hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Asansör
Kablolu TV
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
3 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu

  Kız Öğrenci Yurdu
  Etiketler: yükseköğrenim kız yurtlarıyükseköğrenim kız yurduyüksek öğrenim kız yurduyatılı kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurduucuz kız yurtlarıtürkiyede yurt kız yurdutek kişi odalı kız yurtlarıservisli kız yurtları tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Ankara Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kız Yurtları Çankaya Kız Öğrenci Yurtları Ankara Çankaya Kız Öğrenci Yurtları Emek Kız Öğrenci Yurtları Ankara Emek Kız Yurtları
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     

Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

T.C. M.E.B. Yükseköğrenim Özel Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu 2004 yılında faaliyete geçmiştir. Modern yurt anlayışına paralel olarak ve tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmış olup 54 kişi öğrenci kapasitesiyle hizmet vermektedir. Üstün hizmet kalitesiyle sıcak bir aile ortamında öğrencilerimizin hayatında sektörde fark yaratmak hedeflenmektedir.

Odalarımız 
Odalarımız tek ve çift kişilik olmak üzere eşit standartlarda düzenlenmiştir. Tek kişilik oda sayısı 6, çift kişilik oda sayısı 24'tür. Tüm odalarımızda her öğrenciye birer gardırop, çalışma masası ve kitaplık, masa lambası, direkt telefon, TV ve birinci sınıf yatak ve yatak takımları mevcuttur. Odalarımızda mini buzdolabı bulunmaktadır. Yerler duvardan duvara halı kaplıdır.

Tüm dinlenme ve sohbet odalarımızda surround ses sistemine sahip büyük ekran televizyon, DVD ve müzik setleri bulunmaktadır. Tüm kat koridorunda öğrencilerimizin her an kullanımına hazır sıcak - soğuk su makinaları mevcuttur.

Duş ve WC'ler birinci sınıf malzemelerle dizayn edilmiştir. Kapıları içerden kilitlenme özelliğine sahip lüks banyo ve alafranga WC'ler bulunmaktadır.

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri 
Yemek salonumuz modern ve sıcak bir ortama sahiptir. Açık büfe sabah kahvaltısı ve öğrencilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanan ekstra kahvaltılıklarla zengin bir kahvaltı menüsü sunulmaktadır. Akşam yemekleri ev yemeği lezzetinde, lüks otel menüsü kalitesinde ve zenginliğinde hazırlanmakta olup self servis olarak porselen yemek takımlarında sunulmaktadır. Yemek salonumuzda büyük ekran TV, DVD, müzik seti bulunmaktadır. Yemek listelerimiz, yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori göz önünde bulundurularak, diyet uzmanlarının kontrolü altında belirlenmektedir. Yemeklerimiz, kadrolu, bu konuda usta ve ehliyetli aşçılarımız tarafından hijyenik şartlarda yurt mutfağında hazırlanmaktadır. Aşçılarımızın sağlık durumları üç ayda bir yaptırılan testlerle takip edilmekte; personelin el, yüz ve kıyafet temizliklerine dikkat edilmektedir. Hijyenik temizliğine özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri Yurt Yönetimi tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Gıda maddeleri, haftalık ve günlük satın alınmakta ve modern depolarımızda saklanmaktadır. Yemekler, günlük olarak ve mevcuda göre pişirilmektedir; bu nedenle bir sonraki güne yemek bırakılmamaktadır. Sağlık denetimleri sebebiyle her yemekten numune alınmakta ve 24 saat buzdolabında bekletilmektedir.

Etüt ve Bilgisayar Salonu 
Rahat, sessiz ve modern bir çalışma ortamının sağlandığı Etüt ve Grup Çalışma Salonumuz, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin kullanımı için tahsis edilen 7 gün 24 saat kullanımda olan sınırsız internet erişimli bilgisayarlar ve yazıcılar aracılığı ile araştırma, ödev, proje hazırlama imkanı mevcuttur.

Kütüphane 
Öğrencilerimizin ihtiyaç, istek ve taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmış olan kütüphanemiz, açık raf sistemi ile haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Zengin kitap koleksiyonunun yanında çeşitli haftalık ve aylık yayınlar da takip edilmektedir.

Sağlık Hizmetleri
Yurt revirinde acil müdahale ve ilkyardım malzemeleri hazır bulunmaktadır. Acil durumlarda veya herhangi bir sağlık problemi yaşanması durumunda anlaşmalı sağlık kuruluşu ve doktorlar aracılığı ile gerekli müdahale yapılmakta ve sonrasında tavsiye edilen ilaçlar anlaşmalı eczanemizden tedarik edilmektedir. Öğrencilerimizin salgın hastalıklara karşı tedbir olması açısından düzenli olarak sağlık kontrolleri yaptırılmaktadır. Salgın hastalıklar konusunda ilgililerce öğrencilerimize gerekli uyarılar yapılmaktadır.

Temizlik ve Kat Hizmetleri 
Haftanın her günü 08:30-17:30 saatleri arasında düzenli olarak kat görevlilerimiz tarafından temizlik yapılmaktadır. Katlar, odalar, duşlar, WC'ler ve ortak kullanım alanlarının hepsi kat görevlilerimiz tarafından titizlikle ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmektedir. Yurt yönetimi tarafından karşılanan ve öğrencilerce kullanılan nevresim takımları, çarşaf, yastık, yorgan, pike vs. belirli aralıklarla kat görevlileri tarafından değiştirilerek yurt çamaşırhanesinde yıkanıp ütülenmektedir.

Öğrencilerimizin şahsi eşyalarını yıkamaları için tahsis edilen ve 24 saat kesintisiz hizmet veren çamaşırhane bölümünde çamaşır ve kurutma makinaları ile ütü masaları ve ütüler bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz kişisel çamaşırlarını hem kendileri hem de kat görevlileri aracılığı ile yıkatabilir ve ertesi gün içinde teslim alabilirler. Kat görevlilerimiz çamaşır yıkama ve ütüleme konusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktadırlar.

Güvenlik Hizmetleri 
Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu'nda konaklamakta olan öğrencilerimiz ile personelin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, sürekli olarak profesyonel bir kadro ile güvenlik hizmetleri verilmektedir.

Tesisin dışarıdan gelecek her türlü muhtemel tehditlere karşı korunması; caydırıcı, önleyici ve durdurucu önlemlerin alınması amacı ile güvenlik açısından yurdun her türlü ihtiyacı tespit edilmekte, hazırlanan yönetmelikler ve profesyonel eğitim programları ile desteklenmektedir. 
Tesisin yangına karşı korunması, yangının önlenmesi, söndürülmesi; bu yolla can ve mal kaybının azaltılması için alınması gereken önlemler ve bu önlemlerin uygulanması konusundaki hususlarda tüm personelimiz eğitim programları ve yönetmeliklerle bilgilendirilmektedir. Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimize de sene içinde kesintisiz olarak tesis içinde bulunan tüm teçhizat (yangın merdiveni, merdiven çıkışları, yangın tüpleri, alarm sistemleri, vs.) ile ilgili detaylı bilgi verilmekte; bu eğitim programı çeşitli yönetmelik afiş, broşür, vs. ile desteklenmektedir. Güvenlik hizmetlerine ek olarak:  Ses ve görüntü kayıt sistemine sahip çok cepheli çevre kameraları ile gerekli kontroller yapılmaktadır

Teknik Özellikler
Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu 54 öğrenci kapasitelidir. 4 tam kat ve 1 bodrum katından oluşan depreme dayanıklı olduğu belgelenen binamız, doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi ile ısınmaktadır ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Binamız ısı kaybına karşılık modern sistemler ile yalıtımı yapılmış, kapı ve pencere sistemleri ısı ve ses yalıtımını sağlayan en modern sistemler ile yapılmıştır. Isınma tesisatımız dışarıdaki sıcaklığa göre otomatik olarak çalışmakta ve kapanmaktadır. Elektrik, tesisat ve ısınma ile diğer teknik konularda oluşabilecek tüm arızaların kısa sürede giderilebilmesi ve düzenli olarak bakım yapılması için istihdam edilen Teknik Personelimiz, 24 saat hizmet vermektedir.

Yurdumuzda dördüncü kattan aşağıya kadar inen yangın merdiveni mevcuttur. Yangın merdiveninin her kattan çıkışı bulunmaktadır. Ayrıca, yangına karşı önlem olarak yangın tüpleri ile alarm sistemleri, yönetmeliklere uygun şekilde bulundurulmakta ve periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.

Yurdumuz bünyesinde bulunan telefon sistemi, modern ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Veliler ya da diğer arayanlar öğrenci odalarına direkt olarak veya santral görevlisi aracılığı ile telefon görüşmesi yapabilmekte, mesaj bırakabilmektedir. Öğrenci istediğinde bedeli mukabilinde odasından veya yurdun herhangi bir mahallinden kendi özel şifresiyle görüşme yapabilmektedir.Etiketler: yükseköğrenim kız yurtlarıyükseköğrenim kız yurduyüksek öğrenim kız yurduyatılı kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurduucuz kız yurtlarıtürkiyede yurt kız yurdutek kişi odalı kız yurtlarıservisli kız yurtlarıservis imkanlı kız yurtlarısabah kahvaltısı olan kız yurduözel yatılı kız yurduözel kız yurtlarıözel kız yurdukız yurtları özel yurtlarkız yurtlarıkız yurt başvurularıkız yurdu telefonlarıkız yurdu fiyatları
  Kategorideki Özel Üyeler
Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu
Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu
Memiş Aydın Kız Yurdu
Atalay Kız Öğrenci Yurdu
İdeal Öğrenci Yurtları
Duru Kız Yurdu Anıttepe
Prof. Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu
Mavera Kız Öğrenci Yurdu
BRS Kız Öğrenci Yurdu
Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Metropol Kız Öğrenci Yurdu
Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu
Eviniz Kız Öğrenci Yurdu
Mine Kız Öğrenci Yurdu
Ankapol Kız Öğrenci Yurdu
Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu
Nil Kız Yurdu 3 Bahçelievler
Nil Kız Yurdu 2 Gazi Mahallesi
Duru Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler
Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu
Mavi Yıldız Özel Cebeci Kız Öğrenci Yurdu
Özgü Kız Öğrenci Yurdu
Arya Kız Öğrenci Yurdu
Arina Kız Öğrenci Yurdu
Ayyıldız Kız Öğrenci Yurdu
Özel Piyano Kız Yurdu
Özel Muradiye Aydınlık Evler Kız Yurdu
Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu
Sevgi Kız Öğrenci Yurdu
Ekin Kız Öğrenci Yurdu
Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu
Gülşen Kaya Kız Öğrenci Yurdu
Gözde Kız Öğrenci Yurdu
Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu
Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu
Tuana Kız Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar