Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarSakaryaKız Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
6/38
sonra|son 
Turanlar Kız Öğrenci Evleri Sakarya Kız Öğrenci Evi Pamukova Kız Öğrenci Evleri
Adres:
Yenice Mah. Varna Sok. No: 10 Pamukova / Sakarya
Sabit Telefon:
0 264 5516110
Cep Telefonu:
0 532 2077411
0 542 7358447
Faks:
0 264 5514747
Web Sitesi:
www.pamukovayurtlar.com
Üyelik Büyüklüğü: 200
Tıklanma: 6482
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Sakarya hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Dolap
Odalarda Televizyon
Spor İmkanları
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Kablolu TV
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
2 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

M.E.B. Pamukova Turanlar Kız Öğrenci Yurdu

  Kız Öğrenci Yurdu
  Etiketler: sakarya Pamukova Yurtlarsakarya pamukova yurtsakarya Pamukova Yurdusakarya pamukova kız yurtlarısakarya pamukova kız yurdupamukovadaki yurtların ücretleripamukovadaki yurt hizmetleripamukovadaki yurt fiyatıpamukovadaki tek kişi odalı yurtlarpamukovadaki servisli yurt tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Kız Öğrenci Evleri Bilgisayarlı Kız Öğrenci Evleri Sakarya Bilgisayarlı Kız Öğrenci Evleri Adapazarı Bilgisayarlı Kız Öğrenci Evleri Pamukova Konforlu Kız Öğrenci Evleri Turanlar Kız Öğrenci Evleri
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     

Hakkımızda

"M.E.B. Pamukova Turanlar Kız Öğrenci Yurdu" Turanlar Grup kuruluşu olup hizmet alanına 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlamıştır. İlk olarak iş hayatına E-25 Karayolu üzerinde 1985 yılında tarım aletleri, motor tamir - bakım ve yedek parça satışı ile başlamış olup 1999 da BELLONA mobilya ve PROFİLO beyaz eşya bayiliğini alıp mağazamızı açarak ticari hayatımıza yeni bir güç daha katmış bulunmaktayız. 2002 yılında VESTEL beyaz eşya bayiliğini bünyesine katan kuruluşumuz çarşı merkezinde 2003 yılında 3. şubesini açarak büyümesine devam etmiştir. 2005 yılında ise ADA ATILIM Ltd. Şti. ile mühendislik ve inşaat sektörüne giren firmamız gücüne güç katmıştır. Grubumuz 2007 yılında sektör bazında şirketlerini ayırarak kurumsallaşma yönünde en büyük atılımı yapmıştır.

"M.E.B. Pamukova Turanlar Kız Öğrenci Yurdu" Pamukova’nın en lüks, en büyük, en ekonomik öğrenci evi olup 220 kişi kapasitelidir. 1-2-3 ve 4 kişilik odaları ile kişiye özel kilitli dolapları, masa ve sandalyesi ile hizmete hazırdır. Öğrencilerimizin her türlü rahatı düşünülerek dizayn edilmiş olup hiçbir masraftan kaçınılmamıştır. 7 gün 24 saat sıcak su, merkezi kalorifer sistemi, modern ve konforlu kafeteryası, sınırsız internet, her türlü ihtiyaca cevap veren kantini, aletli spor salonu, okul servisi, çamaşırhanesi ve yemekhanesi mevcuttur.

ODALARIMIZ

- Sınırsız ADSL (kablosuz internet bağlantısı)
- Duşakabinli ve dolaplı banyo, wc
- Her öğrenciye elbise dolabı
- Ortopedik yataklar
- Nevresim takımları ve silikon yastıklar bulunmaktadır.

YEMEKHANE

Yemek listelerimiz, yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori miktarı göz önünde bulundurularak, bu konuda usta ve ehliyetli aşçılarımız tarafından hijyenik şartlarda mutfağımızda hazırlanmaktadır. Aşçılarımızın sağlık durumları üç ayda bir yaptırılan testlerle takip edilmekte, hijyenik temizliğine özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Öğrenci evimizin giriş katında bulunan yemek salonumuz sıcak ve modern bir ortama sahiptir. Hazırlanan yemek menülerimiz self servis olarak sunulmaktadır.

ÇAMAŞIRHANE

Öğrencilerimiz kişisel çamaşırlarını, diledikleri gibi yıkama, kurutma ve ütüleme imkanına sahiptirler. Arzu ettikleri takdirde, kat görevlilerimizden çamaşırlarının yıkanması ve ütülenmesi konusunda yardım isteyebilirler.

SERVİS

Öğrencilerimize yurttan okula, ders saatlerine uygun olarak düzenlediğimiz servislerle güvenli ve rahat ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Servisimiz ücretsizdir.

SOSYAL TESİSLER

Evimizde kalan öğrencilerimizin sosyal yönden gelişimlerini sağlamak ve öğrencilerin serbest zamanlarını değerlendirmek amacı ile sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.

Diğer Faaliyet Alanlarımız

1. Turan Kardeşler Beyaz Eşya Mob. Ltd. Şti.

2. Turanlar Eğitim Sosy. Hizm. ve Yurtçuluk Ltd. Şti.

3. Ada Atılım İnş. Jeoloji Mak ve Mad.Tem. Ltd. Şti.

4. Pamukova Tarım Ltd. Şti.

5. Eyüp Yusuf Turan Day.Tük.Mall. Ltd. Şti.


* Rahat ve huzurlu bir eğitim için bizi görmeden karar vermeyin...Etiketler: sakarya Pamukova Yurtlarsakarya pamukova yurtsakarya Pamukova Yurdusakarya pamukova kız yurtlarısakarya pamukova kız yurdupamukovadaki yurtların ücretleripamukovadaki yurt hizmetleripamukovadaki yurt fiyatıpamukovadaki tek kişi odalı yurtlarpamukovadaki servisli yurtpamukovadaki servisli kız yurtlarıpamukovadaki servis imkanlı yurtlarpamukovadaki servis imkanlı kız yurtlarıpamukovadaki lüks yurtlarpamukovadaki lüks öğrenci yurtlarıpamukovadaki lüks kız öğrenci yurtlarıpamukovadaki kız yurtlarıpamukovadaki güvenli kız yurdupamukovadaki güvenilir yurtpamukovadaki kız öğrenci yurdu
  Kategorideki Özel Üyeler
Gökbayrak Kız Öğrenci Yurdu
Bahar Kız Öğrenci Yurtları
Mutlu Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Geyve Prenses Kız Öğrenci Yurdu
Dülger Kız Öğrenci Yurdu
M.E.B. Pamukova Turanlar Kız Öğrenci Yurdu
Lider Kız Öğrenci Yurdu
Firuze Rezidans Kız Öğrenci Yurtları
Hendek Evrenkent Kız / Erkek Öğrenci Yurtları
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar