Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarİstanbulKız Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
17/126
sonra|son 
Mayadorm Kız Yurdu
Adres:
Molla Gürani Mah. Turgut Özal (Millet) Cad. No: 106 Fındıkzade Fatih / İstanbul
Sabit Telefon:
0 212 5320620
Cep Telefonu:
0 553 7264462
Web Sitesi:
www.mayadorm.com
E-Posta:
info@mayadorm.com
Türü: Kız
Üyelik Büyüklüğü: 600
Tıklanma: 766
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında İstanbul hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
Hafta İçi Kahvaltı
Hafta Sonu Kahvaltı
Banyolarda Duşakabin
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
Odalarda Banyo
Odalarda Buzdolabı
Odalarda Dolap
Odalarda Televizyon
Revir
Ütü
Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi
Yangın Alarmı
Dinlenme Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
1 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Mayadorm Kız Yurdu

  Kız Yurdu
  Etiketler: istanbul fındıkzade kız yurtlarıistanbul fındıkzade kız yurduistanbul fındıkzade kız öğrenci yurtlarıistanbul fındıkzade kız öğrenci yurduistanbul fatih fındıkzade kız yurtlarıistanbul fatih fındıkzade kız yurduistanbul fatih fındıkzade kız öğrenci yurtlarıistanbul fatih fındıkzade kız öğrenci yurdufındıkzade kız yurtlarıfındıkzade kız yurdu tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Mayadorm Kız Yurdu
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     
Mayadorm Kız Yurdu

Yurdumuz aile sıcaklığını arayanların, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerin adresidir. Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerin adresi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerin ve ailelerinin memnuniyeti hedeflenmektedir. Mayadorm 70 öğrenci kapasitesi ile butik bir öğrenci yurdu olarak hizmetinizdedir.

İmkanlarımız

Dinlenme Salonu
Yurdumuz öğrencilerimizin sadece konaklayacağı bir yer değildir. Aynı zamanda dinlenebilecekleri ve huzuru yakalayabilecekleri seçkin bir evdir. Yurdumuzda bulunan dinlenme salonunda öğrencilerimiz, hem zamanlarını daha nitelikli olarak kullanacak hem de huzuru yakalayacak…


Etüt Salonu
Yurdumuzda kalan öğrencilerin başarılı olmaları ve derslerini rahatlıkla çalışabilmeleri için, onlara sessiz ve sakin ortamlar sağlıyoruz. Etüt salonumuz bu amaç doğrultusunda hazırlanmıştır. Yurdumuzda bulunan etüt salonu yanında öğrencilerimizin konaklamış olduğu odalarında da çalışma masası bulunmaktadır. Etüt salonlarımız, ders çalışabileceğiniz oldukça rahat bir ortamdır.

Kahvaltı
Özel Mayadorm Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizin bir ayrıcalığı da sabah kahvaltısıdır. Tamamen ücretsiz olan kahvaltımız, değerli öğrencilerimize ikramımızdır.

İnternet
Binamızın her katında kablosuz internet sistemi bulunmakta olup öğrencilerimize ücretsiz olarak sınırsız internet hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerimiz istedikleri yerden ücretsiz olarak internete bağlanabilmektedir.

Yıkama ve Ütü
Özel Mayadorm Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizi, çamaşır yıkama ve kurutma sorunundan kurtarıyoruz. Öğrencilerimiz, çamaşır ve kurutma makinelerimizi ücretsiz olarak kullanabilecek ve çamaşır odalarında bulunan ütülerle elbiselerini ütüleyebileceklerdir. Hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Revir ve Sağlık Hizmetleri
Yurdumuzda öğrencilerimizin ya da çalışanlarımızın sağlık sorunları ile karşılaşması durumunda faydalanabilecekleri revirimiz bulunmaktadır. Yine öğrencilerimizin rahatsızlanması durumunda gereken her türlü hizmet kumrumuz tarafından yerine getirilmektedir.

Otomatik Geçiş ve Kamera Sistemi
Özel Mayadorm Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin huzuru yanında güvenliğini de esas almaktadır. Yurdumuzun güvenliği, 24 saat boyunca kameralar tarafından sağlanıyor. Özel Mayadorm Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerimizin güvenliğini düşünmenin yanında ailelerinde huzurunu da merkeze alan bir anlayışla hizmete girmiştir. Bunun için yurdumuzda konaklayan tüm öğrencilerimiz, öğrencilere özel kart geçiş sistemi ile yurda girebilmektedir.

Temizlik Hizmetleri
Temizlik, önceliğimizdir. Yurdumuzun deneyimli personelleri tarafından haftada iki gün tüm kat ve odalarımız temizlenmektedir. Bunun yanında öğrencilerimizin kullanabilmesi için çamaşır makinesi bulunmaktadır. Çamaşır yıkama hizmetimiz kapsamında, ortalama 10 günde bir olmak üzere öğrencilerimizin nevresimler yıkanmaktadır.

7/24 Saat Personel

Özel Mayadorm Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda profesyonellik esastır ve profesyonel hizmet veriyoruz. Güler yüzlü personelimiz, 24 saat öğrencilerimizin hizmetindedir. Müdiresinden güvenlik görevlisine kadar tüm personelimiz, 7/24 öğrencilerimizin hizmetinde olmaktan memnuniyet duyar.

Misafirhane
Öğrenci ailelerinin geçici olarak konaklayabilecekleri misafirhanemiz bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Yurtlar ait yönetmeliğin uygulandığı yurdumuzda, öğrenci ailelerinin konaklayabileceği misafirhanemiz bulunmaktadır.

Depolama Hizmetleri
Yurtların en önemli sorunlarından birisi öğrenciler ile onların eşya valizlerinin güvenliğidir. Bundan dolayı öğrencilerimizin fazla eşyalarını ve valizlerini güvenle teslim edip koruyabilecekleri bir depo oluşturduk. Aynı zamanda öğrencilerimizin değerli eşyalarını içine koyabilecekleri bir kasamız da öğrencilerimizin hizmetindedir.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler
Özel Mayadorm Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bundan dolayı haftalık ve aylık düzenli aralıklarla kültürel faaliyetler düzenliyoruz. Faaliyetlere katılım tamamen isteğe bağlı olup yapılması planlanan faaliyetlerden bazıları şunlardır: Bowling turnuvası, Edebiyat konuşmaları, Farklı şehirlere kültürel geziler ve Sinema gösterimi…


Etiketler: istanbul fındıkzade kız yurtlarıistanbul fındıkzade kız yurduistanbul fındıkzade kız öğrenci yurtlarıistanbul fındıkzade kız öğrenci yurduistanbul fatih fındıkzade kız yurtlarıistanbul fatih fındıkzade kız yurduistanbul fatih fındıkzade kız öğrenci yurtlarıistanbul fatih fındıkzade kız öğrenci yurdufındıkzade kız yurtlarıfındıkzade kız yurdufındıkzade kız öğrenci yurtlarıfındıkzade kız öğrenci yurdufatih fındıkzade kız yurtlarıfatih fındıkzade kız yurdufatih fındıkzade kız öğrenci yurtlarıfatih fındıkzade kız öğrenci yurduistanbul fatih kız yurtları fiyatlarıistanbul fatih kız yurtları fiyatıistanbul fatih kız yurdu fiyatlarıistanbul fatih kız yurdu fiyatı
  Kategorideki Özel Üyeler
Kardelen Kız Öğrenci Yurdu
Mozaik Kız Öğrenci Yurdu
Kardelen - 2,3 Kız Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları
İdeal Kız Öğrenci Yurdu
Özel İstanbul Safir Kız Öğrenci Yurdu
My Dome Academic Residence
Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu
Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu
Yurtistanbul Fatih Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
İnci Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu
Merter Kız Yurdu
Çamlı Köşk Özel Kız Yurdu
Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Mayadorm Kız Yurdu
Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Ailem Kız Öğrenci Yurdu
Beşiktaş Academic House
İstanyurt Kız Öğrenci Yurdu
Elifnaz Kız Yurdu
Başarı Kız Öğrenci Yurtları
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Pembe Köşk Kız Yurdu
Akademi Yaşam Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu
İstanbul Kız Yurdu
Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu
İstasyon Kız Yurdu
İstasyon Kız Yurdu
Lidya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Educa Kız Öğrenci Yurdu Florya
Educa Kız Öğrenci Yurdu Beylikdüzü
Çırağan Kız Öğrenci Yurdu
Zorlu Kız Öğrenci Yurdu
Eda Kız Öğrenci Yurdu
Academia Viva Kız Öğrenci Yurdu
Adil Kız Öğrenci Yurdu
Adora Kız Öğrenci Yurdu
Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu
Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu
Karaelmas Kız Öğrenci Yurdu
Bir-İnci Kız Öğrenci Yurdu
Akdeniz Kız Yurdu
Gazi-3 Kız Öğrenci Yurdu
Dorm İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Santral Kız Öğrenci Yurdu
Melek Kız Öğrenci Yurdu
Bahçelievler Elit Kız Yurdu
Seniye Turaç Kız Öğrenci Yurdu
Özel Rumeli Yükseköğretim Kız Yurdu
Yenibosna Elit Kız Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar