Han Öğrenci Evleri
Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre Yurtlarİstanbul
 
İllere Göre Yurtlar
Haritadan Yurtlar
Ücretsiz Yurt/Pansiyon Ekle
Özel Öğrenci Yurtları
Sanal Turu Olan Yurtlar
Yurt Rehberi
Üniversiteler
Kayıt İçin Gerekli Evraklar
Öğrenci Yurtları Yönetmeliği
Özel Yurt Mu, Ev Mi?
Yurt Seçimi İçin Tavsiyeler
 
Kategorilere Hızlı Ulaşım
» İstanbul Kız Öğrenci Yurtları
İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları
İstanbul Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
İstanbul Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
 
İlçelere Hızlı Ulaşım
Adalar Kız Öğrenci Yurtları
Arnavutköy Kız Öğrenci Yurtları
Ataşehir Kız Öğrenci Yurtları
Avcılar Kız Öğrenci Yurtları
B.Çekmece Kız Öğrenci Yurtları
Bağcılar Kız Öğrenci Yurtları
Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları
Bakırköy Kız Öğrenci Yurtları
Başakşehir Kız Öğrenci Yurtları
Bayrampaşa Kız Öğrenci Yurtları
Beşiktaş Kız Öğrenci Yurtları
Beykoz Kız Öğrenci Yurtları
Beylikdüzü Kız Öğrenci Yurtları
Beyoğlu Kız Öğrenci Yurtları
Çatalca Kız Öğrenci Yurtları
Çekmeköy Kız Öğrenci Yurtları
Esenler Kız Öğrenci Yurtları
Esenyurt Kız Öğrenci Yurtları
Eyüp Kız Öğrenci Yurtları
Fatih Kız Öğrenci Yurtları
Gaziosmanpaşa Kız Öğrenci Yurtları
Güngören Kız Öğrenci Yurtları
Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları
Kağıthane Kız Öğrenci Yurtları
Kartal Kız Öğrenci Yurtları
Küçükçekmece Kız Öğrenci Yurtları
Maltepe Kız Öğrenci Yurtları
Pendik Kız Öğrenci Yurtları
Sancaktepe Kız Öğrenci Yurtları
Sarıyer Kız Öğrenci Yurtları
Silivri Kız Öğrenci Yurtları
Sultanbeyli Kız Öğrenci Yurtları
Sultangazi Kız Öğrenci Yurtları
Şile Kız Öğrenci Yurtları
Şişli Kız Öğrenci Yurtları
Tuzla Kız Öğrenci Yurtları
Ümraniye Kız Öğrenci Yurtları
Üsküdar Kız Öğrenci Yurtları
Yenibosna Kız Öğrenci Yurtları
Zeytinburnu Kız Öğrenci Yurtları
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında İstanbul hakkında
  şehirle ilgili resimler
   
 
SIRALAMA
 
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
   
  Yurt/pansiyon numarasını yazarak istediğiniz sayfaya buradan hızlı ulaşın.
  Yurt/Pansiyon Ekle İlçe Seç:
  Akdeniz Kız Yurdu Karya Academic Apartments
  Bir-İnci Kız Öğrenci Yurdu_16072014
   
 

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul kız öğrenci yurtları bakımından oldukça zengindir. Türkiye'nin mega kenti, eşsiz ve büyüleyici güzelliklere sahip olan dünyanın kültür mirası ve başkenti güzel İstanbul. Bir çok yabancı turisttin yerleştiği bu büyüleyici şehirde öğrenci olmanın ayrı bir güzelliği elbetteki vardır. Gençler için oldukça vakit geçirebilecekleri hiç sıkılmıyacakları dolu dizgin bir hayat yaşayacakları İstanbul şehri her bakımından üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almakta büyük önem kazanmaktadır.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk karşılaştıkları problemlerden en başı çeken yerleşecekleri yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı çeşit özelliklerde kız öğrenci yurtları sunmaktadır.

Belki de ilk kez ailelerinden bu denli uzun süre ayrı kalacakları için konaklama öğrenciler açısından büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Hem maddi konuda hemde özlem konusunda öğrencilerin kafalarında bunlar gibi daha birsürü soru işareti bulunmaktadır. Birde sonuç itibariyle öğrencinin kazandığı şehir İstanbul gibi hem büyük hem de kalabalık bir şehir olunca endişeler biraz daha artmış oluyor. Lakin İstanbul endişe edilecek, korkulacak bir şehir değildir. Her bütçeye göre bir çok kız öğrenci yurdu bulunmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları aile sıcaklığında sizleri karşılamaktan hiç çekinmeden hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ailelerinizin sizleri rahatlıkla kendi evlerine bırakıyormuşcasına güvenli bir ortamlararı ile silere hizmet vermektedirler. Sizlerin yaşantılarının büyük bir kısmını geçirecekleri bu yurtlar size en kaliteli hizmeti vermek için adeta birbirleri ile yarışmaktadırlar.

Sizlerin her zaman konforlu bir dönem atlatmanız için, gerek sınavlara hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtlarda sizlerin rahatça çalışabilecekleri kütüphane, çalışma salonları, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında birçok yurdun odalarında çalışma masaları mevcuttur.

Sosyal aktivite bakımından da zengin olan yurtlar spor odaları, spor aletleri ve hatta bazı lüks yurtlarda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktiviteler bulunmaktadır. Sizlerin rahat etmesi için her yola başvurmaktan asla kaçınmamaktadırlar. Sizleri sadece müşterileri değil en kıymetli misafirleri anlayışı ile yollarına devam etmektedirler.

Tabi bu saydığımız seçeneklere göre fiyatlarda değişiklik illa ki oluyor. Sizler kendi bütçenize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz. Saydığımız bazı özellikler lüks yurtlara kaçmaktadır. Tercih etmesi sizlere kalmıştır. Kimi tek kişilik odalarda kendi başına kalmayı ister kimise 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşları ile birlikte kalabalık bir ortamı seviyodur veya diğer oda seçeneklerini tercihte edebilir. O sizin kendi bütçenize göre tercihinize bağlıdır.

Siz değerli kız öğrencilerimize her zaman en kaliteli bir hizmet verme anlayışı içinde olan yurtlarımız her geçen gün üstüne bir basamak daha yeniliklerle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusuna gelicek olursak tüm yurtlarımız en fazla 2 gün aralıkla temizlenmektedir. Yurtlarımızın hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürekli denetlenmektedir. Sizlerin haberler duyduğu o kötü yurtlar, eğitimler artık eskide kaldı. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik hizmeti olmaktadır. Kızlarınız bizler için önemlidir. Yurtları tercih ederken sizlerde okula yakın olmasını isteyeceğiniz gibi en kötü o konumda tek vasıta ile okula gidebileceğiniz yurtları tercih etmelisiniz.

Güvenlik bakımından az önce dediğimiz gibi yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetlerde olası bi tarz durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye olunmalıdır.

İstanbul kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışındadır. Bu yüzden bazı hafta sonları sizlere çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin moralinin keyfinin yüksek olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Gerek İstanbul'un tarihi yerleri gerekse gezilecek eğlence yerleri ile sizlerin hafta sonlarını güzel geçirmeniz için değişik planlar yapmaktadır.

İstanbul kız öğrenci yurtları çocuklarınızın ev ortamı hissi yaşatmak için rahatça çalışacakları mekanlar olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Sizlerde yurtlarımızı tercih ederken ortam, bulunduğu konum, verdiği hizmet, temiz olması ve güvenlik bakımından görevlerini yerine getirip getirmemesine bakınız. Bu konuda sitemizde bulunan yurtlarımızla sizlere karşılaştırma ortamı sunmaktayız. Sizler kendi bütçenize göre tercih edebileceğiniz yurtları kendi gözünüzle görmeden karar vermeyiniz.

Türkiye'nin ve geleceğimiz olan güzel gençlerimize sağlıklı ortamlar hazırlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne titremek herkesin birincil görevidir.

Onlara güven veren ortamlar hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazır olan İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih etmek istediğiniz herhangi bir yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir konumunu net öğrenerek gidip yerinde görebilirsiniz. Hiç bir yurdu gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının büyük bir bölümünü yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin velihatları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Onların eğitimlerinde hiç bir şeyden kaçınmadan eğitimlerine katkı sağlamak ve onların her alanda yanlarında bulunmak bizlerin en önde gelen görevlerindendir. İstanbul kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir.

"Ey yükselen yeni nesil. Gelecek sizlerindir. Cumhuriyeti biz kurduk. Onu yaşatacak ve devam ettirecek sizlersiniz." Mustafa Kemal Atatürk...
 
Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1800
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Kardelen Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy Kız Yurdu Kadıköy Öğrenci Yurtları
Kardelen Kız Öğrenci Yurdu
Yüksek Öğrenim ve Özel Okullar Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1700
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Mozaik Kız Öğrenci Yurdu
Mozaik Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1550
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Kardelen - 2,3 Kız Öğrenci Yurdu
Kardelen - 2,3 Kız Öğrenci Yurdu
Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1550
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları İstanbul Şişli Kız Öğrenci Yurdu Fatih Yurtlar
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları
Erkek - Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 1500
daha fazla bilgi Beyoğlu / İstanbul
 
İdeal Kız Öğrenci Yurdu
İdeal Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1350
daha fazla bilgi Beşiktaş / İstanbul
 
Özel İstanbul Safir Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Fatih Yurt
Özel İstanbul Safir Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1300
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
My Dome Academic Residence İstanbul Kız Öğrenci Yurdu Sarıyer Uygun Kız Öğrenci
My Dome Academic Residence
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1300
daha fazla bilgi Sarıyer / İstanbul
 
Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Bilge Hatun Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1300
daha fazla bilgi Üsküdar / İstanbul
 
Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Ataşehir Kız Yurtları
Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1250
daha fazla bilgi Üsküdar / İstanbul
 
Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Fatih Kız Yurtları İstanbul Fatih Kız Yurdu
Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1250
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Yurtistanbul Fatih Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurdu Yurtları
Yurtistanbul Fatih Kıztaşı Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1200
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
İnci Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Kadiköy Kız Yurdu
İnci Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 950
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Kampüsaray İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Kampüsaray İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 750
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Özel Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 700
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Merter Kız Yurdu İstanbul Güngören Kız Yurtları Merter Özel Kız Yurdu Fiyatları
Merter Kız Yurdu
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 650
daha fazla bilgi Güngören / İstanbul
 
Çamlı Köşk Özel Kız Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Kadıköy Uygun Kız Yurdu
Çamlı Köşk Özel Kız Yurdu
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 650
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Mimoza Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 600
daha fazla bilgi Ataşehir / İstanbul
 
Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu Yurtları
Konak Sardunya Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 500
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Avcılar Özel Has Kız Öğrenci Yurdu
Avcılar Özel Has Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 500
daha fazla bilgi Avcılar / İstanbul
 
Ailem Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları Ekonomik Kız Yurdu
Ailem Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 450
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Beşiktaş Academic House İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Beşiktaş Kız  Yurdu
Beşiktaş Academic House
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 450
daha fazla bilgi Beşiktaş / İstanbul
 
İstanyurt Kız Öğrenci Yurdu
İstanyurt Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Avcılar / İstanbul
 
Elifnaz Kız Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Fatih Güvenli Kız Öğrenci Yurdu
Elifnaz Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Başarı Kız Öğrenci Yurtları
Başarı Kız Öğrenci Yurtları
Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Avcılar / İstanbul
 
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Ataşehir Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Ataşehir / İstanbul
 
Pembe Köşk Kız Yurdu
Pembe Köşk Kız Yurdu
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 350
daha fazla bilgi Beşiktaş / İstanbul
 
Akademi Yaşam Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
Akademi Yaşam Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 350
daha fazla bilgi Avcılar / İstanbul
 
EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu
EvimYurdum Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 350
daha fazla bilgi Esenyurt / İstanbul
 
İstanbul Kız Yurdu
İstanbul Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy Kız Öğrenci Yurtları Ekonomik Yurtlar
Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
İstasyon Kız Yurdu İstanbul Esenyurt Kız Öğrenci Yurtları Esenyurt Kız Yurdu
İstasyon Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Esenyurt / İstanbul
 
İstasyon Kız Yurdu İstanbul Avcılar Kız Öğrenci Yurtları
İstasyon Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Avcılar / İstanbul
 
Lidya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Lidya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Bakırköy / İstanbul
 
Educa Kız Öğrenci Yurdu
Educa Kız Öğrenci Yurdu Florya
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Küçükçekmece / İstanbul
 
Educa Kız Öğrenci Yurdu
Educa Kız Öğrenci Yurdu Beylikdüzü
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Esenyurt / İstanbul
 
Çırağan Kız öğrenci Yurdu
Çırağan Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Zorlu Kız Öğrenci Yurdu
Zorlu Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Kadıköy / İstanbul
 
Eda Kız Öğrenci Yurdu
Eda Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Küçükçekmece / İstanbul
 
Academia Viva Kız Öğrenci Yurdu
Academia Viva Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Kağıthane / İstanbul
 
Adil Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu Fıstıkağacı Yurt
Adil Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 275
daha fazla bilgi Üsküdar / İstanbul
 
Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Beşiktaş Öğrenci Yurdu
Ihlamur Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Beşiktaş / İstanbul
 
Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Ataşehir Kız Yurtları
Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Karaelmas Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Fatih Çapa Kız Yurdu
Karaelmas Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Bir-İnci Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Fatih Kız Yurdu Fatih Kız Öğrenci Yurtları
Bir-İnci Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Akdeniz Kız Yurdu İstanbul Kız Yurdu İstanbul Fatih Kız Yurtları Fatih Yurtlar
Akdeniz Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Gazi-3 Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurdu Fatih Cerrahpaşa Kız Yurdu
Gazi-3 Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
İstanbul Şişli Kız Yurtları Kız Yurdu Fiyatı Dorm Istanbul Kız Öğrenci Yurdu
Dorm İstanbul Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Şişli / İstanbul
 
Santral Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Eyüp Yurtlar Kız Öğrenci Yurdu Uygun Yurtlar
Santral Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Eyüp / İstanbul
 
Melek Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Öğrenci Yurtları Fatih Güvenli Kız Yurtları
Melek Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Fatih / İstanbul
 
Bahçelievler Elit Kız Yurdu İstanbul Bahçelievler Yurt Bahçelievler Kız Yurtları
Bahçelievler Elit Kız Yurdu
Bayan Öğrenci Yurdu, Bayan Devlet Memuru ve Çalışan Bayan Konaklama İmkânı
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Bahçelievler / İstanbul
 
Seniye Turaç Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Şişli Kız Öğrenci Yurtları Güvenli Yurt
Seniye Turaç Kız Öğrenci Yurdu
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Şişli / İstanbul
 
Rumeli Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları Uygun Yurt
Özel Rumeli Yükseköğretim Kız Yurdu
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Bahçelievler / İstanbul
 
Yenibosna Elit Kız Yurdu İstanbul Kız Yurtları Bahçelievler Kız Öğrenci Yurdu
Yenibosna Elit Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Bahçelievler / İstanbul
  Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
  Yurdunuzu eklemek için tıklayın
  Siz de yurdunuzun kaydını Yurt Arama'ya ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Kampüsaray Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Kampüsaray Avcılar Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Eren Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Lider Şişli Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Enis Çebi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Sudenaz Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ali Özerden Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Konforist Edu Suites + detay
  Moda Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Üsküdar Kız Öğrenci Yurtları + detay
  Mavi Nazar Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Beykoz Kavacık Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Adora Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Güngören Konuş Öğrenci Yurdu + detay
  Topkapı Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ata Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Oktan Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Elif Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Acıbadem Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Deniz Kız Yurdu + detay
  Nehir Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Şermin Hanım Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu + detay
  İstanbul Evim Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Anadolu Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ulubat Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Pembe Konak Kız Öğrenci Yurdu + detay
  İstanbul Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Üsküdar Kız Kulesi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Başakşehir Kız Öğrenci Yurdu II + detay
  Cerrahpaşa Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Hasanpaşa Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Zehra Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Gazi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Avrupa Kız Yurdu + detay
  Kavram Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Cemil Meriç Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Gazi Kız Öğrenci Yurdu 2 + detay
  Filiz Kız Yurdu + detay
  Pera Kız Öğrenci Yurdu + detay
  İstanbul Turkuaz Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Boğaziçi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Kardelen 3 Deluxe + detay
  Özel Süheyla Reyhan Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurd... + detay
  Özel Mirasçılar YÖ Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Celalettin Tüfekçi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Merkez Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Su Butik Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Bakırköy Elit Kız Yurdu + detay
  Mutlu Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Gelişim Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Özel Çengelköy Yükseköğretim Kız Yurdu + detay
  Elan Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Galata Kulesi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Özel Hazal Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Özel Ada Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Temel Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Şişli Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Özel Sevim Kız Yurdu + detay
  Dönmezler + detay
  Pulya Kız Ögrenci Yurdu + detay
  Özel Zirve Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Dormist Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Merkez Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Kıztaşı Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ala-Çatı + detay
  Campucity Yurtları + detay
  Özel Habitat Şişli Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Destek Akademi + detay
  Yakamoz Yurtları + detay
 
Bir de Buraya Gözatın
» İstanbul Kız Öğrenci Yurtları
+ İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları
+ İstanbul Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ İstanbul Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status