Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarAnkara
 
İllere Göre Yurtlar
Haritadan Yurtlar
Ücretsiz Yurt/Pansiyon Ekle
Özel Öğrenci Yurtları
Sanal Turu Olan Yurtlar
Yurt Rehberi
Üniversiteler
Kayıt İçin Gerekli Evraklar
Öğrenci Yurtları Yönetmeliği
Özel Yurt Mu, Ev Mi?
Yurt Seçimi İçin Tavsiyeler
 
Kategorilere Hızlı Ulaşım
» Ankara Kız Öğrenci Yurtları
Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
Ankara Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
Ankara Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
 
İlçelere Hızlı Ulaşım
Akyurt Kız Öğrenci Yurtları
Altındağ Kız Öğrenci Yurtları
Ayaş Kız Öğrenci Yurtları
Bala Kız Öğrenci Yurtları
Beşevler Kız Öğrenci Yurtları
Beştepe Kız Öğrenci Yurtları
Beypazarı Kız Öğrenci Yurtları
Cebeci Kız Öğrenci Yurtları
Çamlıdere Kız Öğrenci Yurtları
Çankaya Kız Öğrenci Yurtları
Çubuk Kız Öğrenci Yurtları
Elmadağ Kız Öğrenci Yurtları
Etimesgut Kız Öğrenci Yurtları
Evren Kız Öğrenci Yurtları
Gölbaşı Kız Öğrenci Yurtları
Güdül Kız Öğrenci Yurtları
Haymana Kız Öğrenci Yurtları
Kalecik Kız Öğrenci Yurtları
Kazan Kız Öğrenci Yurtları
Keçiören Kız Öğrenci Yurtları
Kızılay Kız Öğrenci Yurtları
Kızılcahamam Kız Öğrenci Yurtları
Mamak Kız Öğrenci Yurtları
Merkez Kız Öğrenci Yurtları
Nallıhan Kız Öğrenci Yurtları
Polatlı Kız Öğrenci Yurtları
Pursaklar Kız Öğrenci Yurtları
Sincan Kız Öğrenci Yurtları
Şereflikoçhisar Kız Öğrenci Yurtları
Yenimahalle Kız Öğrenci Yurtları
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Ankara hakkında
  şehirle ilgili resimler
   
 
SIRALAMA
 
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
   
  Yurt/pansiyon numarasını yazarak istediğiniz sayfaya buradan hızlı ulaşın.
  Yurt/Pansiyon Ekle İlçe Seç:
  İdeal Öğrenci Yurtları - Ankara Piyano Kız Yurdu
  Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu Mavera Kız Öğrenci Yurdu
   
 

Ankara Kız Öğrenci Yurtları

Ankara kız öğrenci yurtları siz sevgili bayan arkadaşlarımızı beklemektedir. Güzel ülkemizin başkenti Ankara daha çok memurlar şehri olarak anılmaktadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirdir. Sakin bir şehir sürmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Sakin dediysekte sonuçta adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var. Tarihi birçok gezilecek yer ve müzesi olan Ankara bu yönden kendini herkese oldukça hayran bırakmaktadır.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün olduğu Anıtkabir günde birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Eğitime oldukça önem veren Başkent sadece bizlerin değil İngilizlerin, Fransızların daha birçok ülkenin ziyaretçisi olduğu yerdir. Siyaset, memur şehri denince kafalarda soru işaretleri olması normaldir. Acaba pahalı bir şehir mi diye sorulan sorulara yanıt olarak sizleri korkutacak hiç bir yönü bulunmamaktadır. Her kesimin rahatlıkla hayatını idam ettirebileceği şehirler arasında yer almaktadır.

Üniversiteyi kazanan kız öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında yerleşecekleri kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz farklı özelliklerde kız öğrenci yurtlarını sunmaktadır.

Devlet ve özel üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her kesim ve bütçeye uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara kız öğrenci yurtları hem verdikleri hizmet kalitesiyle hemde fiyatlarıyla kız öğrencilerimizin taleplerini karşılamaktadır. Her ilçeye göre değişkenlik gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetler doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara kız öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden ayrı, uzak kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil etmekte olabilir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında olduklarıdır. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda kız öğrencilerimizin kafalarında bunlar gibi daha bissürü soru işareti bulunmaktadır.

Her zaman iyi bir dönem geçirmeniz için, gerek sınav haftalarında rahat hazırlanmanız için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm kız öğrenci yurtlarımızda sizler için rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet olanakları bulunmaktadır. Ayriyetten odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktiviteleri bakımından bol olan yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Kız öğrenci arkadaşlarımızın rahat edebilmesi için her yolu seçmekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklere göre fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmelisiniz ki sıkıntı yaşamayın. Tercih meselesi sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız her zaman en kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yenilikleriyle yollarına devam etmektedir. Temizlik konusunda biraz daha hassas olan kız öğrenci kardeşlerimiz için kız erkek ayırt etmeksizin hergün temizlenmektedir. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara kız öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Güvenlik konusuna değinecek olursak tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Kızlarınız bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması gibi yada en kötü o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır. Yurtların hepsi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlendiğinden olayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatılmaktadır. Acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekildedir.

Ankara kız öğrenci yurtlarımız sizleri her konuda rahat ettirme anlayışında yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Yurtların hepsi kızlarınızın ev ortamında yaşarmış gibi rahatça çalışacakları ortamlar olması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar. Ailelerimiz ve öğrenci arkadaşlarımız yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve can güvenliği için görevlerini yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan yurtlar hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerin bütçelerine göre tercih edebilecekleri yurtları kendiniz görmeden karar vermeyiniz.

Bizlerin geleceği olan gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizler için fazlasıyla önemlidir.

Onların güvenli ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlamak ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara kız öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve konumunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendiniz gözünüzle görmeden asla karar vermeyiniz. Hayatının çoğu kısmını o odalarda yaşayacak olan çocuklarınızla karar vermekten kaçmayınız. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

Kız evlatlarımız için Ankara kız öğrenci yurtları kalitesiyle sizleri beklemektedir. Tercih etmek sizlerin elindedir.

 
Özel Piyano Kız Yurdu
Özel Piyano Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1800
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Nil Kız Yurtları
Nil Kız Yurtları
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1700
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu
Eyüboğlu Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1600
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Beşevler Uygun Yurtlar
Yurtankara Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1500
daha fazla bilgi Cebeci / Ankara
 
Memiş Aydın Kız Yurdu
Memiş Aydın Kız Yurdu
Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1500
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Atalay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Beştepe Güvenli Kız Yurdu
Atalay Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1400
daha fazla bilgi Beştepe / Ankara
 
İdeal Öğrenci Yurtları Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Ekonomik Kız Yurtları
İdeal Öğrenci Yurtları
Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 1400
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Duru Kız Yurdu Anıttepe
Duru Kız Yurdu Anıttepe
Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1400
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu Ankara Çankaya Yurt  Ankara Çankaya Kız Yurtları
Prof. Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1300
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Mavera Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Uygun Kız Yurtları
Mavera Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1250
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
BRS Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Üniversite Yakın Yurt
BRS Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1200
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Berrak Deniz Kız Yurdu Ankara Kız Yurtları Gölbaşı Kız Yurdu Yurt Fiyatları
Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 1150
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Metropol Kız Öğrenci Yurdu
Metropol Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 1025
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Zahide Hanım Kız Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Uygun Kız Yurtları
Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 1000
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Eviniz Kız Öğrenci Yurdu
Eviniz Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 850
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Mine Kız Yurdu Ankara Emek Kız Yurtları Çankaya Kız Yurdu Bahçelievler Yurtlar
Mine Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 800
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Şelale Kız Öğrenci Yurdu
Şelale Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 600
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Esen Kız Öğrenci Yurdu
Esen Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 500
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Ankapol Kız Öğrenci Yurdu
Ankapol Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 500
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Duru Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler Ankara Kız Öğrenci Yurdu Çankaya Kız Yurdu G
Duru Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu
Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 400
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Cebeci Kız Öğrenci Yurdu Ankara Cebeci Yurt Ankara Cebeci Kız Öğrenci Yurtları
Mavi Yıldız Özel Cebeci Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 325
daha fazla bilgi Cebeci / Ankara
 
Özgü Kız Öğrenci Yurdu
Özgü Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Arya Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Gölbaşı Öğrenci Yurdu
Arya Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Arina Kız Öğrenci Yurdu
Arina Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Ayyıldız Kız Öğrenci Yurdu
Ayyıldız Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Ankara Kız Öğrenci Yurtları Altındağ Kız Yurdu Fiyatları Muradiye Kız Öğrenci
Özel Muradiye Aydınlık Evler Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 250
daha fazla bilgi Altındağ / Ankara
 
Muradiye Hasköy Kız Yurtları Ankara Kız Yurdu Keçiören Yurt Kız Öğrenci Yurtları
Muradiye Hasköy Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 250
daha fazla bilgi Keçiören / Ankara
 
Sevgi Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Çankaya Uygun Kız Yurtları
Sevgi Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 250
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Ekin Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler Emek Kız Yurtları
Ekin Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtlar Çankaya Kız Öğrenci Yurt
Özel İlkay Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Gülşen Kaya Kız Öğrenci Yurdu
Gülşen Kaya Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Özel Gözde Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
Özel Gözde Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Gözde Kız Öğrenci Yurdu
Gözde Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Necmiye Durlu Kız Yurdu Ankara Gazi Kız Öğrenci Yurdu Yenimahalle Kız Yurtları
Dr. Necmiye Durlu Kız Öğrenci Yurdu
Ankara Kız Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 125
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu Bahçelievler Kız Yurdu Ankara Çankaya Kız Yurdu
Bahçelievler On Mayıs Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Tuana Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Yurtları Yenimahalle Kız Öğrenci Yurtları
Tuana Kız Öğrenci Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
  Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
  Yurdunuzu eklemek için tıklayın
  Siz de yurdunuzun kaydını Yurt Arama'ya ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  Özel Anıttepe Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Pelin Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Eylül Kız Öğrenci Residence + detay
  Dorm Residence Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Yeni Dünya Vakfı Keçiören Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ardıçlar Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kız Öğrenci Yurdu + detay
  On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ülkü Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Özgül Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Defne Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Kudret Hanım Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Kelebek Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Gazi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Serpil Kız Yurdu + detay
  İsmail Özçelik Kız Öğrenci Yurdu + detay
  AC Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Angora Kız Öğrenci Yurdu + detay
  İdeal Öğrenci Yurtları - 13 + detay
  Bera Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Nihan Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Göray Kız Yurdu + detay
  Simay Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Adalet Kız Yurdu + detay
  İnci Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Nazlı Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Akademi Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Akpınar Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Sesan Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Müjde Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Dalya Kız Yurdu + detay
  Ecem Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Ganimet Öğretmen Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Aydınlıkevler Kız Yurtları + detay
  Karahan Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Nuri Koç Kız Yurdu + detay
  Fırat Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Tüfekçioğlu Kız Öğrenci Yurtları + detay
  Ümitköy Kız Yurdu + detay
  Petek Kız Yurdu + detay
  Emek Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Çınar Kız Öğrenci Yurdu + detay
  Türk Eğitim Vakfı Sedef Ölçer Yüksek Öğrenim Kız Ö... + detay
  İnsan Vakfı + detay
 
Bir de Buraya Gözatın
» Ankara Kız Öğrenci Yurtları
+ Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
+ Ankara Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Ankara Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status