Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarAnkara
 
İllere Göre Yurtlar
Haritadan Yurtlar
Ücretsiz Yurt/Pansiyon Ekle
Özel Öğrenci Yurtları
Sanal Turu Olan Yurtlar
Yurt Rehberi
Üniversiteler
Kayıt İçin Gerekli Evraklar
Öğrenci Yurtları Yönetmeliği
Özel Yurt Mu, Ev Mi?
Yurt Seçimi İçin Tavsiyeler
 
Kategorilere Hızlı Ulaşım
Ankara Kız Öğrenci Yurtları
» Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
Ankara Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
Ankara Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları
 
İlçelere Hızlı Ulaşım
Akyurt Erkek Öğrenci Yurtları
Altındağ Erkek Öğrenci Yurtları
Ayaş Erkek Öğrenci Yurtları
Bala Erkek Öğrenci Yurtları
Beşevler Erkek Öğrenci Yurtları
Beştepe Erkek Öğrenci Yurtları
Beypazarı Erkek Öğrenci Yurtları
Cebeci Erkek Öğrenci Yurtları
Çamlıdere Erkek Öğrenci Yurtları
Çankaya Erkek Öğrenci Yurtları
Çubuk Erkek Öğrenci Yurtları
Elmadağ Erkek Öğrenci Yurtları
Etimesgut Erkek Öğrenci Yurtları
Evren Erkek Öğrenci Yurtları
Gölbaşı Erkek Öğrenci Yurtları
Güdül Erkek Öğrenci Yurtları
Haymana Erkek Öğrenci Yurtları
Kalecik Erkek Öğrenci Yurtları
Kazan Erkek Öğrenci Yurtları
Keçiören Erkek Öğrenci Yurtları
Kızılay Erkek Öğrenci Yurtları
Kızılcahamam Erkek Öğrenci Yurtları
Mamak Erkek Öğrenci Yurtları
Merkez Erkek Öğrenci Yurtları
Nallıhan Erkek Öğrenci Yurtları
Polatlı Erkek Öğrenci Yurtları
Pursaklar Erkek Öğrenci Yurtları
Sincan Erkek Öğrenci Yurtları
Şereflikoçhisar Erkek Öğrenci Yurtları
Yenimahalle Erkek Öğrenci Yurtları
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Ankara hakkında
  şehirle ilgili resimler
   
 
SIRALAMA
 
Üyelik Büyüklüğüne Göre
Alfabetik Olarak
Ziyarete Göre
   
  Yurt/pansiyon numarasını yazarak istediğiniz sayfaya buradan hızlı ulaşın.
  Yurt/Pansiyon Ekle İlçe Seç:
  Çınar Erkek Öğrenci Yurdu (Ankara)_25072014
   
 

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara erkek öğrenci yurtları bu güzel şehrin tarihi dokusunda ve Türkiye'nin Başkent olmasından dolayı bu güzide şehirde hizmet vermekten gurur duymaktadır. Birçok yerli ve yabancı turisttin yerleştiği gezmek için seçtiği bu güzel şehirde öğrenci olmak ayrı bir güzelliği vardır. Gençler için hiç bir vakit sıkılmıyacakları dolu dizgin hayatı yaşayacakları Ankara bu bakımından öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek Üniversitelerin kalitesinden dolayı gerekse hocalarından dolayı tercihleri arasındadır. Üniversite öğrencilerinin fazla olduğu Ankara her bütçeye her kesime hitap etmektedir. Tarihi yerleriyle kültürel mirasın başkenti, sıcak kanlı sakin insanlarıyla ve eğitim kalitesiyle yaşanılacak bir şehirler arasındadır. Sakin bir şehir sürmek isteyen öğrencilerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Ne kadar sakin desekte sonuç olarak adındanda anlaşıldığı gibi başkent olmanın verdiği bir kalabalıklık illa ki var.

Üniversiteyi kazanan erkek öğrencilerimizin ilk karşılaştıkları problemlerin başında kalacakları yurt sorunu gelmektedir. Bu yönden sizlere birçok seçenek sunmaya çalışan sitemiz sizlere karşılaştırabileceğiniz her türlü sorunları ve yurt farklarını özellikleri sunmaktadır.

Özel ve Devlet üniversitelerin çok olmasından dolayı kalacak yer arayan öğrencilerimizin her bütçeye göre uygun yurt bulacaklarından emin olabilirsiniz. Ankara erkek öğrenci yurtları verdikleri hizmet kalitesiyle olsun fiyatların uygunluğu ile olsun erkek öğrencilerimizin taleplerini karşılayacaklarına emin olabilirsiniz. Her ilçeye ve semte göre farklılık gösteren fiyatlar ve fiyatlara göre sundukları hizmetlerin kalitesi doğrultusunda Ankara'da tek adresiniz Ankara erkek öğrenci yurtları olucaktır.

İlk kez ailelerinden uzaklaşacak ayrı kalacakları için onlar açısından büyük bir sorun teşkil edeceği düşünülmektedir. Ama unutmamaları gereken birşey var oda yurtların aile sıcaklığında bir hizmet verdikleridir. Hem maddi konuda hemde manevi özlem konusunda erkek öğrencilerin kafalarında bunlar gibi bissürü soru işareti bulunmakta olabilir.

Her daim iyi bir dönem geçirmeleri için, gerek sınav haftalarında onları rahat ettirmek ve iyi bir şekilde hazırlanmaları için ellerinden geleni yapmaktadır. Tüm erkek öğrenci yurtlarımızda sizleri rahatça ders çalışabileceğiniz çalışma salonları, kütüphane, derslerini araştırabilecekleri bilgisayar odaları ve sınırsız internet seçenekleri bulunmaktadır. Odalarımızın hepsinde rahatça çalışabilecekleri masalarda bulunmaktadır.

Hafta sonları olsun yada derslerden sonra kafalarını rahatça dağıtabilecekleri sosyal aktivite bakımından bol olan erkek öğrenci yurtlarımızda spor odaları, bilardo salonları bowling salonları bazı ultra lüks yurtlarımızda yüzme havuzu, sauna, hamam vb. aktivitelerde bulunmaktadır. Erkek öğrenci kardeşlerimizin rahat edebilmesi için her yolu denemekten asla kaçınmamaktadırlar. Tabi bu saydığımız özelliklerin bir hizmet bedeli ve fiyat seçenekleride değişiklik göstermektedir. Kendi bütçelerinize uygun olan yurtları tercih etmek sizlere kalmıştır. İsteyen tek kişilik odalarda kendi başına da kalabilir isteyen 2 kişilik 3 kişilik 4 kişilik ve 6 kişilik oda seçenekleriyle arkadaşlarıyla birliktede kalabilir.

Ankara erkek öğrenci yurtlarımız her zaman kaliteli hizmeti verme anlayışı içinde her geçen gün dahada üstüne koyarak yollarına durmadan devam etmektedirler. Temizlik konusunda tüm yurtlarımız hassas davranmaktadır. Artık tüm yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup yurt müfredatına uymayan yurtlar ağır para cezası ve yurt kapama ile cezalandırılmaktadır. Ankara erkek öğrenci yurtlarımıza bu konuda güvenebilir ve tercih edebilirsiniz.

Güvenlik konusunda tüm yurtlarımızda 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik ile hizmet vermektedir. Erkek öğrencilerimiz bizler için değerlidir. Tercih edeceğiniz yurtların okula yakın olması yada o semtte olması onlar için daha iyi olucaktır derslere yetişmeleri açısından. Yurtlar her zaman Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlendiğinden dolayı doğal afetler gibi olası durumlarda acil mücadele ile herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorunlar çözülmektedir. Yurtlarımız acil çıkış kapılarından, yangın merdivenlerinden hızlı bir şekilde tahliye edilecek şekilde yapılmıştır.

Ankara erkek öğrenci yurtlarımız sizleri her koşulda rahat ettirmek için üstüne koyarak yoluna devam etmektedir. Bu yüzden arada hafta sonları sizler için çeşitli aktiviteler yaparak sizlerin morallerini keyiflerini motivasyonunu yüksek tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Öğrenci kardeşlerimiz yurtları tercih ederken ortamına, bulunduğu konuma, verdiği hizmete, temiz olmasına ve Milli Eğitim Tarafından denetlendiğini bu kuralları yerine getirip getirmediğine bakmalıdır. Bu konuda sizlere sitemizde bulunan erkek öğrenci yurtları hakkında çeşitli kıyaslamalar yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bizlerin geleceği olan dinamik nesil gençlerimize huzurlu ve sağlıklı ortamlarda kalmalarını sağlamak için tüm yurtları sizler için araştırmaya çalıştık. Her zaman gelecek nesile önem vermek onların üstüne düşmek bizlerin asıl görevi olmaktadır.

Onların güvenli ve temiz ortamlarda final ve vize haftalarına hazırlaması ve ailelerinin gözlerinin geride kalmaması için ellerinden geleni yapmak için her zaman hazır olan Ankara erkek öğrenci yurtları sizleri beklemektedir. Sizde tercih edeceğiniz yurdu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve hangi konumda olduğunu net öğrenerek gidip ortamını yerinde görebilirsiniz. Kayıt olacağınız yurtları kendi gözünüzle görmeden asla karar vermemelisiniz. Aileler hayatlarının çoğu bölümünü o yurtlarda yaşayacak olan çocuklarıyla karar vermekten kaçınmamalıdır. Onlar bizler için geleceğin altın anahtarları ve geleceğin parlayan yıldızlarıdır. Eğitimleri için hiç bir masraftan kaçınmayınız.

"Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk...
 
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Balgat Şubesi
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Balgat Şubesi
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 850
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Ankara Erkek Yurtları Fiyatı Çankaya Üniversitesi Yurt
Eyüboğlu Öğrenci Yurtları Beştepe Şubesi
Erkek Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 800
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Ankara Üniversitesi Çankaya Üniversitesi Gazi Üniversitesi İdeal Öğrenci Yurtlar
İdeal Öğrenci Yurtları
Erkek Öğrenci Yurtları
Üyelik Büyüklüğü: 800
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Çankaya Erkek Yurdu
Yurt Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 375
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Başkent Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Çankaya Erkek Yurdu
Başkent Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 350
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Özel Özgü Grup Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Ankara Gölbaşı
Özel Özgü Grup Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 350
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Çankaya Erkek Yurdu Çankaya Öğrenci Yurdu
Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 300
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Muradiye İncirli Erkek Yurdu Ankara Keçiören Erkek Yurdu Keçiören Erkek Yurtları
Muradiye İncirli Erkek Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 250
daha fazla bilgi Keçiören / Ankara
 
Kuzey Erkek Yurdu
Kuzey Erkek Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 200
daha fazla bilgi / Ankara
 
Ankara Gölbaşı Erkek Yurdu Gölbaşı Erkek Yurtları Ayşe Nevin Kaya Erkek Yurdu
Ayşe Nevin Kaya Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Gölbaşı / Ankara
 
Uluçınar Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurdu Cebeci Altındağ Erkek
Uluçınar Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 150
daha fazla bilgi Altındağ / Ankara
 
Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Ankara Yurtlar Gazi Dost Erkek Öğrenci Yurdu
Gazi Dost Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Yenimahalle / Ankara
 
Evin Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Çankaya Emek Erkek Yurdu
Evin Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
 
Göksu Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Erkek Yurdu Emek Erkek Yurdu Beşevler Yurtlar
Göksu Erkek Öğrenci Yurdu
Erkek Öğrenci Yurdu
Üyelik Büyüklüğü: 100
daha fazla bilgi Çankaya / Ankara
  Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
  Yurdunuzu eklemek için tıklayın
  Siz de yurdunuzun kaydını Yurt Arama'ya ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  Beştepe Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Aşiyan Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Balgat Şubesi + detay
  Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu - Bahçeli Evler Şubes... + detay
  Ataçağ Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Anadolu Vakfı Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Baştüzel Erkek Öğrenci Yurdu - Eğitim Kurumları + detay
  Yaşamkent Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Toprakkale Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Sancak Eğitim Kurumları + detay
  Anka Erkek Yurtları + detay
  Öz Karagöz Erkek Yurdu + detay
  Çalap Kulu Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Güçer Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Hacı Bayramı Veli Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Said Bey Erkek Yurdu + detay
  Özel Göksu 2 Yükseköğrenim Erkek Yurdu + detay
  Özel Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu + detay
  Yeni Dünya Vakfı Ankara İktisadi İşletmesi + detay
  Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu + detay
 
Bir de Buraya Gözatın
+ Ankara Kız Öğrenci Yurtları
» Ankara Erkek Öğrenci Yurtları
+ Ankara Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Ankara Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status